Strona główna

Gmina Gorlice

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

   

Dokonałeś samospisu? Weź udział w Loterii

Dokonałeś samospisu? Weź udział w Loterii i zdobądź jedną z setek nagród. i zdobądź jedną z setek nagród. i zdobądź jedną z setek nagród.
   

Konkurs NSP 2021 „Aktywni mieszkańcy w Małopolsce”

W ramach promocji Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 Urząd Statystyczny w Krakowie organizuje konkurs „Aktywni mieszkańcy w Małopolsce”.
Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców województwa, którzy poprzez udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021, mają możliwość wypromowania swojej gminy oraz wsparcia znajdujących się na jej terenie jednostek oświatowo-kulturalnych.

Co wiemy o Gminie Gorlice?

Co o Gminie Gorlice wiemy ze spisów powszechnych?
   

Pomóż seniorowi spisać się bezpiecznie

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 dotyczy wszystkich  mieszkańców Polski również seniorów. Jeśli wśród Państwa bliskich, znajomych, sąsiadów są osoby starsze, które nie posiadają komputera lub mają kłopot z obsługą telefonu, pomóżmy im bezpiecznie zrealizować obowiązek spisowy w najdogodniejszej dla nich formie: samospisu internetowego (w domu lub punkcie spisowym) albo w formie rozmowy telefonicznej z rachmistrzem.
   

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Od 1 kwietnia do 30 września br. Główny Urząd Statystyczny prowadzi Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Dane zebrane podczas spisów służą do opracowywania strategii i programów rozwojowych dla kraju, regionów i gmin.
Udział w spisie jest obowiązkowy, a wszystkie dane zebrane w spisie objęte są tajemnicą statystyczną.
   

NSP 2021 #LiczySięKażdy

W dniu 1 kwietnia 2021 r., według stanu na dzień 31 marca 2021 r., w całej Polsce rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021.
Udział w spisie ludności i mieszkań jest obowiązkowy.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań

Informacje dotyczące Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w 2021 roku

Zarządzenie w sprawie powołania Gminnego Biura Spisowego

Zarządzenie Wójta Gminy Gorlice w sprawie powołania Gminnego Biura Spisowego odpowiedzialnego za organizację i przeprowadzenie Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w 2021 roku na terenie Gminy Gorlice.
   

Nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych

Otwarty nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych wykonujących czynności w ramach prac spisowych związanych z przeprowadzeniem na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w 2021 r. narodowego spisu powszechnego ludności i mieszkań.

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne