Strona główna

Gmina Gorlice

Dla Przedsiębiorców

Projekt EFS dla przedsiębiorców

Materiały informacyjne dla przedsiębiorców, dotyczące projektu EFS, dotyczącego zwiększenia efektywności współpracy zespołów międzypokoleniowych – doradztwo personalne, przygotowanie Strategii Zarządzania Wiekiem oraz coaching dla kadry zarządzającej i pracowników.

„NOWY START II”

Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. z o.o. w Oświęcimiu realizuje projekt współfinansowany z UE tj.: „NOWY START II” - dla osób zwolnionych z przyczyn niedotyczących pracownika lub zagrożonych zwolnieniem z terenu województwa małopolskiego 

Co oznacza uchwała antysmogowa dla przedsiębiorców z Małopolski?

Informacje Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego ws. ograniczenia powstawania nowych źródeł emisji zanieczyszczeń w działalności przedsiębiorców, rolników i ogrodników.

Komunikat w sprawie wpisów zdublowanych

Informujemy, że Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii rozpoczęło akcję informacyjną skierowaną do przedsiębiorców, którzy posiadają więcej niż jeden aktywny lub zawieszony wpis w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

RODO - informacja dla przedsiębiorców

Przeczytaj i sprawdź, jak przygotować swoją firmę do RODO.
   

Projekt dla przedsiębiorców „Lider CSR – zarządzanie wiekiem – subregion sądecki”

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza mieszkańców gminy Gorlice, którzy prowadzą działalność gospodarczą jako mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwa i zatrudniają przynajmniej jednego pracownika. do udziału w projekcie „Lider CSR – zarządzanie wiekiem – subregion sądecki”.

O PLATFORMIE BIZNES.GOV.PL

BIZNES.GOV.PL to źródło informacji o usługach, które państwo świadczy dla osób prowadzących i planujących rozpocząć własną działalność gospodarczą. Dowiesz się tutaj, jak założyć i prowadzić własną firmę

OBYWATEL.GOV.PL

OBYWATEL.GOV.PL to dobre źródło informacji o usługach, które państwo świadczy dla Ciebie. Chcemy, żebyś załatwił sprawy szybko i sprawnie, dlatego zbieramy nasze usługi w jednym miejscu i opisujemy w prosty i przystępny sposób.

Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!

Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.
« [1] [2] [3] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne