Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

   

Przedłużony termin naboru wniosków dla rolników poszkodowanych przez COVID-19

Do 7 października 2020 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski o wsparcie od tych rolników, których gospodarstwa zostały szczególnie dotknięte kryzysem COVID-19. Maksymalna kwota pomocy dla rolnika nie może przekroczyć 7 tys. euro.
   

Dni Otwarte Funduszy Europejskich – startujemy!

Już po raz siódmy podmioty i instytucje, które otrzymały unijne wsparcie, w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE) prezentują zrealizowane przedsięwzięcia.
Od 25 do 27 września, w czasie kulminacyjnego weekendu DOFE, za pośrednictwem strony https://dniotwarte.eu prowadzony będzie program specjalny, oparty o połączenia na żywo z regionami, odwiedziny u beneficjentów, konkursy z nagrodami.
   

Od bierności do aktywności edycja II

Osoby bez zatrudnienia po 30 roku życia, mieszkające na terenie powiatu gorlickiego, mogą bezpłatnie wziąć udział w projekcie "Od bierności do aktywności edycja II", oferującym szkolenia i płatne staże.

Ogłoszenie ws. konsultacji

Od 22 września do 9 października 2020 r. odbędą się konsultacje w przedmiocie zaopiniowania projektu programu współpracy Gminy Gorlice z organizacjami pozarządowymi.

Bezpłatny projekt ,,Badaj piersi – dbaj o zdrowie”

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Krakowie z Pracownią RTG i USG Stanisław Korpacki w Gorlicach realizuje projekt ,,Badaj piersi – dbaj o zdrowie.
Badanie mammograficzne uratowało życie wielu kobietom -Ty też zatroszcz się o siebie!

Zarządzenie Wójta w sprawie przyznania dotacji.

Wójt Gminy Gorlice przyznał dotacje na realizację w drugim półroczu 2020 roku zadań publicznych z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu.

Zarządzenie Wójta Gminy Gorlice.

Zarządzenie Wójta w sprawie przyznania dotacji

Wójt Gminy Gorlice przyznał dotacje na realizację w 2020 roku zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Zarządzenie Wójta Gminy Gorlice

Zaproszenie do składania deklaracji uczestnictwa w projekcie Odnawialnych Źródeł Energii

Gmina Gorlice ogłasza nabór uzupełniający do projektu „Instalacje odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców gmin członkowskich klastra energii „Biała – Ropa” w związku z czym zaprasza mieszkańców do składania deklaracji.

Konkurs projektów w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu

Wójt Gminy Gorlice ogłosił konkurs  projektów na realizację w drugim półroczu 2020 roku zadań publicznych z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu.

Ogłoszenie:

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne