Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Konkurs ofert z zakresu pomocy społecznej

Otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2020 zadania publicznego Gminy Gorlice z zakresu pomocy społecznej.
   

Obsługa Mieszkańców w ramach Programu „Czyste Powietrze”

W Urzędzie Gminy Gorlice realizowane jest wsparcie mieszkańców w zakresie przygotowywania wniosków o dofinansowanie w ramach Programu „Czyste Powietrze”.
   

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY GORLICE

W związku z realizacją zapisów Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego oraz obowiązkiem przeprowadzania kontroli palenisk indywidualnych nałożonym na organy samorządowe przepisami ustawy Prawo Ochrony Środowiska Wójt Gminy informuje, iż począwszy od grudnia br. w okresach w jesienno – zimowych na terenie gminy Gorlice będą przeprowadzane coroczne kontrole palenisk domowych.

Przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska powiadamia o wystąpieniu w dniach 25 - 27 listopada br. przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10.
   

Programy profilaktyczne: wykrywanie raka jelita grubego oraz program profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)

Informujemy, że w Powiecie Gorlickim realizowane są bezpłatne zdrowotne programy profilaktyczne: wykrywanie raka jelita grubego oraz program profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV).

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy w związku z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego 2019/2020.

Projekt „Kierunek Kariera”

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie organizuje, 17 listopada w Gorlicach, spotkanie subregionalne poświęcone tematyce wspierania rozwoju zawodowego i osobistego mieszkańców Małopolski. Adresowane jest do lokalnych liderów, w tym szczególnie Sołtysów oraz Członków Kół Gospodyń Wiejskich.
Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, ale wymaga zgłoszenia.

Konsultacje ws. programu współpracy Gminy Gorlice z organizacjami pozarządowymi

W dniach od 7 do 18 października 2019 r. odbędą się konsultacje w przedmiocie zaopiniowania projektu programu współpracy Gminy Gorlice z organizacjami pozarządowymi  i innymi podmiotami.
   

Uwaga! Od 4 listopada zamknięta droga wojewódzka w Zagórzanach

W związku z przebudową przepustu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 979 w Zagórzanach w okolicy skrzyżowania na Kwiatonowice, informujemy, że z dniem 4 listopada 2019 r. droga zostanie zamknięta dla ruchu kołowego.
   

IV Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego

Aż 188 zadań dopuszczonych do głosowania w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego! Głosowanie rozpocznie się 9 września i potrwa do końca miesiąca.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [11] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne