Strona główna

Gmina Gorlice

Rozmaitości

   

Głosuj na Gminę Gorlice

Trwa głosowanie w I Plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Małopolski - Najpiękniejsza Gmina Wiejska. Dwie najlepsze gminy z powiatów gorlickiego oraz nowosądeckiego awansują do finału. Głosowanie potrwa do niedzieli 21 czerwca.
Zachęcamy do głosowania na Gminę Gorlice. Liczymy na Was.
   

#ŁączyNasBiałoCzerwona

Małopolski Urząd Wojewódzki zaprasza wszystkich mieszkańców naszego województwa, samorządowców, organizacje pozarządowe do przyłączenia się do akcji: #ŁączyNasBiałoCzerwona.
   

Ogólnopolska Karta Seniora i Klub Senior+ w naszej Gminie!

Mieszkańcy-Seniorzy, mieszkający na terenie gminy Gorlice, mogą bezpłatnie odebrać Ogólnopolską Kartę Seniora, wypełniając specjalny formularz, dostępny w Urzędzie Gminy Gorlice.

Seniorzy z Gminy Gorlice na "NOWOROCZNEJ GALI - KONCERCIE WIEDEŃSKIM”

6 stycznia 2020 r. seniorzy z Gminy Gorlice wybrali się na "NOWOROCZNĄ GALĘ - KONCERT WIEDEŃSKI” do  Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie.
   

PRAKTYCZNY PORADNIK projektu „Aktywne Kobiety w Gminie Gorlice!”

PRAKTYCZNY PORADNIK upowszechniający rezultaty projektu: „Aktywne Kobiety w Gminie Gorlice!”
   

Aktywne Kobiety w Gminie Gorlice

Projekt Aktywne Kobiety w Gminie Gorlice realizowany od maja 2018 r. do listopada 2019 r. przez Stowarzyszenie Kulturalno - Oświatowe Wsi Zagórzany dobiega końca. 14 listopada 2019 r. odbyło się forum podsumowujące projekt.
   

Złote i Diamentowe Gody

Wójt gminy Gorlice Jan Przybylski wraz burmistrzem Gorlic Rafałem Kuklą uhonorowali pary małżeńskie z terenu Gminy i Miasta Gorlice świętujące swoje Złote i Diamentowe Gody.
   

V Senioriada Gminy Gorlice

17 października  2019 roku w Szkole Podstawowej w Dominikowicach odbyła się V Senioriada Gminy Gorlice – Spartakiada Seniorów 2019. Wzięło w niej udział 80 seniorów z ośmiu wiosek gminy Gorlice: Bystrej, Szymbarku, Ropicy Polskiej, Klęczan, Kobylanki, Kwiatonowic, Dominikowic oraz Zagórzan.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [13] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne