Strona główna

Gmina Gorlice

Edukacja

   

„Marsz po zdrowie”

W sobotę 8 marca 2014 r. odbył się II bystrzański „Marsz po zdrowie”. Inicjatywa rozpoczęta rok temu, adresowana do kobiet i dziewcząt z Bystrej i okolic, miała swoją drugą edycję. Zdrowy styl życia, dobra kondycja fizyczna i zadowolenie z siebie, to główne hasła przyświecające tej akcji.
   

Młodzież z Bystrej na Festiwalu Teatralnym

Grupa teatralna „Scena 154” działająca przy Zespole Szkół w Bystrej została zakwalifikowana do IV Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego Dzieci i Młodzieży „Kocioł Teatralny” w Andrychowie.
   

„Deutsch-Wagen-Tour” w ZS w Zagórzanach

Deutsch Wagen Tour przyjął zaproszenie Zespołu Szkół w Zagórzanach. Lektorka DWT w Krakowie przeprowadziła dla uczniów wyjątkowe warsztaty języka niemieckiego.
   

WF Z MISTRZEM W ROPICY POLSKIEJ

W ramach projektu SZKOŁA W RUCHU - w Zespole Szkół w Ropicy Polskiej gościliśmy naszego absolwenta, mistrza karate, pana Marcina Grzeszczuka, który przyjął od nas zaproszenie i poprowadził lekcję wychowania fizycznego..
   

Projekty edukacyjne w Zespole Szkół w Stróżówce

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Stróżówce, przystąpiła jako partner do projektów autorstwa Fundacji Rozwoju i Aktywności ACTUM Gorlicach.
   

Wieczorne kolędowanie w Stróżówce

We wtorek, 21 stycznia 2014 r., sala Domu Ludowego w Stróżówce rozbrzmiała radosną muzyką, śpiewem kolęd i pastorałek. Jak co roku, uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Jana Pawła II przygotowali Wieczór Kolęd dla mieszkańców Stróżówki.
   

Kolędnicy z WTZ na Przeglądzie Kolęd

Grupa kolędnicza z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dominikowicach zdobyła 3 miejsce i brązową "Violinkę" podczas V Przeglądu Kolęd i Pastorałek, zorganizowanego przez WTZ w Lipinkach, który odbył się 23 stycznia 2014 r. Kolędnicy zaprezentowali kolędę pt. „Przybieżeli do Betlejem pasterze”.
   

Uczniowie z Ropicy Polskiej przebiegli XXIII Gorlicki bieg Sylwestrowy

Takiej liczby uczestników organizatorzy gorlickiego biegu się nie spodziewali. Na starcie stanęło blisko 550 osób, w tym 131 kobiet. Oczywiście nie zabrakło też uczniów, rodziców i nauczycieli wraz z rodzinami z naszej szkoły . Wszyscy znakomicie się bawili.
   

Jasełka w Klęczanach

W niedzielę, 22 grudnia 2013 roku, Zespół Szkół w Klęczanach rozpoczął świętowanie Bożego Narodzenia wystawieniem Jasełek. Aktorami były dzieci z Oddziału Przedszkolnego i klas I-III szkoły podstawowej, przygotowane przez swoje wychowawczynie: panią Stanisławę Gbur, panią Teresę Gizarę, panią Edytę Lianę i panią Marię Pater.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne