Strona główna

Gmina Gorlice

Edukacja

   

Konkurs Ekologiczny w Dominikowicach

W dniu 04.04.2014 r. w Zespole Szkół w Dominikowicach odbył się etap gminny Powiatowego Konkursu Ekologicznego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.
   

„Odkrywanie Nowych Talentów” w Zagórzanach

Jak co roku, pierwszy dzień wiosny w Zespole Szkół w Zagórzanach odbywał się pod hasłem „Odkrywania Nowych Talentów”. Tym razem pożegnaliśmy zimę na sportowo.
   

„Marsz po zdrowie”

W sobotę 8 marca 2014 r. odbył się II bystrzański „Marsz po zdrowie”. Inicjatywa rozpoczęta rok temu, adresowana do kobiet i dziewcząt z Bystrej i okolic, miała swoją drugą edycję. Zdrowy styl życia, dobra kondycja fizyczna i zadowolenie z siebie, to główne hasła przyświecające tej akcji.
   

Młodzież z Bystrej na Festiwalu Teatralnym

Grupa teatralna „Scena 154” działająca przy Zespole Szkół w Bystrej została zakwalifikowana do IV Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego Dzieci i Młodzieży „Kocioł Teatralny” w Andrychowie.
   

„Deutsch-Wagen-Tour” w ZS w Zagórzanach

Deutsch Wagen Tour przyjął zaproszenie Zespołu Szkół w Zagórzanach. Lektorka DWT w Krakowie przeprowadziła dla uczniów wyjątkowe warsztaty języka niemieckiego.
   

WF Z MISTRZEM W ROPICY POLSKIEJ

W ramach projektu SZKOŁA W RUCHU - w Zespole Szkół w Ropicy Polskiej gościliśmy naszego absolwenta, mistrza karate, pana Marcina Grzeszczuka, który przyjął od nas zaproszenie i poprowadził lekcję wychowania fizycznego..
   

Projekty edukacyjne w Zespole Szkół w Stróżówce

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Stróżówce, przystąpiła jako partner do projektów autorstwa Fundacji Rozwoju i Aktywności ACTUM Gorlicach.
   

Wieczorne kolędowanie w Stróżówce

We wtorek, 21 stycznia 2014 r., sala Domu Ludowego w Stróżówce rozbrzmiała radosną muzyką, śpiewem kolęd i pastorałek. Jak co roku, uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Jana Pawła II przygotowali Wieczór Kolęd dla mieszkańców Stróżówki.
   

Kolędnicy z WTZ na Przeglądzie Kolęd

Grupa kolędnicza z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dominikowicach zdobyła 3 miejsce i brązową "Violinkę" podczas V Przeglądu Kolęd i Pastorałek, zorganizowanego przez WTZ w Lipinkach, który odbył się 23 stycznia 2014 r. Kolędnicy zaprezentowali kolędę pt. „Przybieżeli do Betlejem pasterze”.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne