Strona główna

Gmina Gorlice

Edukacja

   

NIEMIECKI DO POZNANIA

Uczniowie grupy projektowej z klasy I gimnazjum z Ropicy Polskiej wzięli udział w wyjątkowym Pikniku Edukacyjnym w Poznaniu, podczas którego odebrali z rąk Konsula Republiki Federalnej Niemiec dyplom oraz nagrodę w kwocie 1500 zł za zajęcie III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie „Niemiecki ma klasę. Deutsch hat Klasse.”
   

I Gminna Gala Edukacji (tv)

18 czerwca 2015 r. w Zespole Szkół w Stróżówce miała miejsce I Gminna Gala Edukacji. W wydarzeniu tym wzięli udział uczniowie szkół Gminy Gorlice, dyrektorzy placówek, rodzice, opiekunowie dydaktyczni, władze gminy.
   

OLIMPIADA POMYSŁÓW Z KLASĄ

W dniu 3 czerwca 2015 r. dziesięcioro uczniów z Zespołu Szkół w Ropicy Polskiej wyruszyło do Warszawy, aby tam wziąć udział w Olimpiadzie Pomysłów z Klasą. Zajęcia zorganizowane przez naszą młodzież cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem wśród uczestników. Była możliwość spotkania i porozmawiania ze znanymi sportowcami Robertem Korzeniowskim, Moniką Hojnisz czy Piotrem Masłowskim.
   

XV OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW

Już od 15 lat, co roku w czerwcu zagórzańskie przedszkolaki goszczą reprezentacje wszystkich przedszkoli Gminy Gorlice na olimpiadzie sportowej pod hasłem „Sport i zabawa to fajna sprawa”.
   

X EKUMENICZNA OLIMPIAD SPORTOWA

Dnia 16 maja 2015 r. w Zespole Szkół w Ropicy Polskiej po raz dziesiąty odbyła się Ekumeniczna Olimpiada Sportowa – Turniej Tenisa Stołowego. W zmaganiach wzięło udział 46 zawodników z województwa małopolskiego oraz podkarpackiego.
   

Gmina Gorlice laureatem konkursu „Na wyzwania - rozwiązania”

Gmina Gorlice otrzymała nagrodę w konkursie „Na wyzwania – rozwiązania” organizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w kategorii Racjonalizacja wydatków na oświatę za opracowanie projektu „Model pracy pozalekcyjnej z wykorzystaniem nowatorskich metod pracy oraz współczesnych technik informatycznych”.
   

Olimpijczyk Paweł Zygmunt w Ropicy Polskiej i Szymbarku

W dniu 30 stycznia 2015 r. w Zespole Szkół w Ropicy Polskiej i Szymbarku odbyły się spotkania z wielokrotnym mistrzem Polski, olimpijczykiem panem Pawłem Zygmuntem  - łyżwiarzem szybkim.
   

KLĘCZAŃSKIE JASEŁKA „KOLĘDA NA ZIEMI”

W niedzielę 21 grudnia 2014 r. w Zespole Szkół w Klęczanach, jak co roku, odbyły się Jasełka, które przygotowali uczniowie Oddziału Przedszkolnego oraz klas 1-3 SP, pod opieką swoich wychowawczyń.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne