Strona główna

Gmina Gorlice

Edukacja

   

Konkurs "Moja mała ojczyzna"

20 maja 2019 r. odbył się Gminny konkurs plastyczno-literacki pt.: „Pędzlem i piórem o tej,  która sercu najbliższa…”. Celem konkursu było wzmocnienie poczucia więzi z małą ojczyzną, zaprezentowanie jej walorów oraz promocja w najbliższym środowisku.
   

"Jeżdżę z głową” - zabawa, nauka, sport

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kobylance oraz Szkoły Podstawowej w Dominikowicach uczestniczyli w projekcie „Jeżdżę z głową”.
   

"Mikołajki" w Przedszkolach

Z okazji "Mikołajek" wójt gminy Gorlice Jan Przybylski wraz z dyrektorem OZEA Gminy Gorlice Agatą Cup odwiedzili dzieci w przedszkolach gminy Gorlice.
   

„Modernizacja Kształcenia Zawodowego II” w szkołach w Gminie Gorlice

W roku szkolnym 2017/2018 w szkołach w Gminie Gorlice realizowany był projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II” w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego.
   

Gala Profilaktyczno - Edukacyjna Gminy Gorlice

Dnia 14 czerwca 2018 r. w Sali Bankietowej „Stary Dworzec” odbyła się uroczystość podsumowująca kolejny rok owocnej pracy szkół Gminy Gorlice. Wójt gminy Ryszard Guzik podziękował dzieciom, rodzicom i nauczycielom, gratulując osiągnięć i życząc dalszych sukcesów.

Rozwój czytelnictwa w Gminie Gorlice

W roku 2017 dwie szkoły uczestniczyły w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa”: Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Kobylance oraz Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego w Ropicy Polskiej.

Gmina Gorlice w programie „AKTYWNA TABLICA”

Gmina Gorlice otrzymała dotację celową w wysokości 126 tys. zł na doposażenie szkół w nowoczesny sprzęt informacyjno–komunikacyjny w ramach Rządowego programu „AKTYWNA TABLICA”.

Projekt „Już pływam” zakończony

W szkołach prowadzonych przez Gminę Gorlice zakończyła się realizacja projektu „Już pływam” ramach w zadania: „Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży”.

Doposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej w szkołach

Gmina Gorlice otrzymana dotację od Wojewody Małopolskiego na doposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej w szkołach.
   

Podsumowanie konkursu „ODBLASKOWA SZKOŁA” w Klęczanach

Wrzesień i październik to miesiące, w których cała społeczność szkolna Klęczan zaangażowana była w akcje promujące bezpieczeństwo w ruchu drogowym.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] ... [13] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne